Найкращі компліменти жінці українською мовою

Наші автори написали багато прекрасних слів, щоб всі варіанти гарних компліментів жінці простими словами звучали від серця і до події.

Улюблена і єдина, найкраща дівчина на світі. Ти увійшла в моє життя і зробила з неї квітучий рай. Моя любов до тебе така сильна, що може подолати всі перешкоди на шляху, який би величини вони не були. Тільки з тобою поруч я шалено щасливий, тільки ти одна потрібна мені на світі. Поруч з тобою мені світло і тепло. Я люблю тебе, моє сонечко, і постараюся зробити тебе найщасливішою на світі. Ти стала найголовнішою в світі, і я з нетерпінням завжди чекаю зустрічі з тобою, моя бажана.

Твої дивовижні риси притягують мене як магніт і дарують надію на чудове продовження нашої історії. Твоя щира доброта підкуповує і обеззброює, змушуючи і мене відкриватися назустріч. Твій надзвичайно насичений внутрішній світ заворожує і підкорює. Дивовижне, досконале поєднання прекрасного, і це все ти …

Ти просто зобов’язана сходити до редакції Космополітен, а то я чув їм ніяк не знайти модель для головної сторінки.

З промовою все нормально. Просто, коли бачу милу дівчину, моя мова починає вимовляти дивні звуки.

Нічого в собі не міняй, адже для мене ти ідеальна.

Світло очей неможливо забути, красу душі неможливо зустріти, а посмішку неможливо забути.

Ти – дівчина з якоїсь доброї казки про красуню-принцесі!

Я б хотів щоб зараз йшов сніг, щоб ти гуляла на вулиці і ловила сніжинки, а та сніжинка яка м’яко опустилася на твої солодкі губи, уособлювала мене!

Красивіше тебе може бути тільки твоя дочка!

Твої очі виглядають немов зірки в нічній імлі!

Твої губи для мене як магніт, до якого мене сильно тягне.

твоївії як крила метелика, кожен помах і я відлітаю …

Ти кращий вогню, води, неба, природи!

Коли бачу тебе моє серце готове вистрибнути. І все через твою красивої посмішки (гарного обличчя).

Якби тисячі художників працювали протягом тисячі років, вони навряд чи б змогли створити твір мистецтва, що перевершує всю глибину твоєї жіночної краси.

Деякі дивляться, і нічого, варто подивитися тобі, як серце прискорює своє биття, в грудях стає тепло, і весь світ ніби зупиняється тільки заради цієї миті!

Ти немов зірочка з небес, настільки прекрасна!

Ти – людина прекрасного, ти – мир фантазій і талантів, ти – світло усмішки та душевного тепла, ти – раптова радість і натхнення!