Компліменти жінці у прозі, українською мовою

Наші автори написали багато прекрасних слів, щоб всі варіанти кращих компліментів жінці у прозі звучали від серця і до події.

Ти завжди виглядаєш чудово!

Ти найчарівніша і красива! Ти та, про кого я думаю кожну годину, хвилину, секунду!

Ти мені потрібна як повітря, я дуже боюся втратити тебе.

Проти такої краси неможливо встояти.

Я шалено тебе люблю, ти опромінюєш світлом все моє життя, я не уявляю свого життя без тебе. Ти найдорожче, що у мене є, ти цілий світ, моє життя. Ти найкрасивіша з жінок і я хочу бути з тобою завжди.

Кожен момент з тобою, як сон, я не хочу прокидатися.

Кохана, я закохуюся в тебе кожен раз все сильніше і сильніше. Ти наповнюєш теплом і затишком моє життя. Ти потрібна мені, як повітря, моя любов завжди ходить за тобою, як тінь. Мила, ти знайшла ключик до мого серця, ти подарувала мені щастя. Я хочу все життя бути з тобою поряд, виконувати всі твої бажання, просто любити тебе, моя радість. Ти гідна всіх компліментів і захоплень. Нехай тобі у всьому щастить, хай удача ніколи не покидає тебе, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Ти захоплююча! Ні тебе прекрасніше!

Спасибі тобі за таку досконалу красу!

Коли я дивлюся в твої милі оченята, я бачу погляд ангела!

Цей колір сукні дивно підходить під колір твоїх очей.

Я скажу про тебе кілька слів – вони будуть щирими і правдивими. Ти – красива, дивовижна, весела, чарівна, розумна, відкрита, чарівна, неповторна і чудова. У тебе все якості індивідуальні, в тебе є і весняна свіжість, і літню спеку, і осіння задума, і зимова мрія – і це прекрасно.

Тільки така чудова людина, як ти, здатний на такі добрі і безкорисливі вчинки вчинки. Нехай вони повертаються до тебе бумерангом.

Нехай тобі завжди посміхається доля, нехай збувається твоя заповітна мрія, нехай буде у тебе все відмінно, адже ти гідна найкращого!

Ні в якому разі нічого не міняй в собі, ти просто божественна!

Я не знав, що таке щастя поки життя не з’єднала нас разом.

Навіть це свіже сонячний ранок не зрівнятися з твоєю красою!

Моя улюблена, ти дуже красива. Це плаття відмінно підкреслює твою фігуру.

Тобі ангели дарували красу, не інакше!

Я не намагаюся привернути Вашу увагу, але дозвольте сказати: Ви дивовижна юна особа, яка може дати іншим всім жінкам приклад.

Компліменти жінці до сліз

Зробити комплімент жінці своїми словами