Кращі компліменти чоловіку у прозі, до сліз

Наші автори написали багато прекрасних слів, щоб всі варіанти зворушливих компліментів чоловіку своїми словами звучали від серця і до події.

Ти допомагаєш мені знайти вірну дорогу, як маяк допомагає загубилося в море кораблям. Ти незамінний!

Ви вмієте просто чудово не тільки керувати людьми, а й співпереживати їм.

Милий! Незбагненним чином в тобі поєднуються сильний характер і ніжна дбайливість, гострий розум і дивовижна веселість, здатність досягати задуманого і залишатися доброю людиною з чистою душею! Обожнюю тебе, чудовий обранець мого серця!

З тобою так комфортно, немов у домівки.

Будинки без тебе так порожньо, ніби-то разом винесли всі меблі і не залишили навіть стін.

Мені подобаються колір твоїх очей. Я просто потопаю в них.

Ти такий молодець! Справляєшся з будь-яким завданням з неймовірною легкістю. Тобі підвладна будь-яка робота. Як мені пощастило з тобою!

Я так збуджена. Як від чого? Від того, що ти дивишся на мене таким гарячим поглядом!

Хоч скільки відводь погляд, а я тебе все одно хочу …

Твоїй посмішці можна тільки позаздрити. Воістину королівська!

Мені особливо подобається бачити тебе займаються в спортзалі (що робить пробіжку, плаваючим, віджимають).

Мені стало набагато легше і впевненіше працюватиметься, це все завдяки вам!

Одна думка про те, що ти скоро повернешся, змушує мене рухатися далі!

О, мій хоробрий лев, мій швидкий орел, мій вільний вітер, іноді – тихий і боязкий, іноді – ураган, насолоджуюся твоєї посмішкою, чоловічою силою, впевненістю, схиляюсяперед мудрістю і почуттям гумору, і жахливо ревную, адже ти – найкращий на всьому білому світі!

Ти моя доля. Немає нічого кращого, ніж думати про тебе, згадувати тебе. Мені подобається твоя посмішка, твої яскраві, великі очі – вони краще за всіх. Твої обійми досконалі – вони зігрівають і заспокоюють в скрутну хвилину.

Улюблений, як мені хочеться зараз притиснутися до твого плеча, і забути про все на світі. Ти такий добрий, милий, уважний і ніжний. Ти гарний, як Бог. Ти окрилює мене своєю любов’ю. Кожна хвилина, проведена разом – це свято. І мені так хочеться, щоб моє життя завжди була святом. Люблю тебе більше всіх на світі, і так сподіваюся на взаємність. Я обіцяю зробити все, щоб ти був найщасливішим. Нехай збуваються всі твої мрії, нехай удача ходить за тобою, як тінь.