Оригінальні компліменти чоловіку у прозі, українською мовою

Наші автори написали багато прекрасних слів, щоб всі варіанти компліментів чоловіку звучали від серця і до події.

Як без такої приємності, як ти, обійтися цілий день?

Мрію прокидатися поруч з тобою цілу вічність.

Твої ніжні губи манять, немов потужний магніт, в променистих очах хочеться потопати нескінченно, твій голос заворожує мене, а міцні обійми занурюють в відчуття безтурботного щастя! Кращий хлопець на землі, я рада, що твоє дивовижне серце належить мені!

Твої обійми дарують мені відчуття безпеки.

Хочу, щоб мої діти мали такі ж якості, якими володієш ти.

Ти тепліше, ніж батарея, і ніжніше, ніж орхідея!

Ти – мрія будь-якої дівчини!

Любов врятує весь світ. Адже це саме добре, найтепліше і вічне почуття. Як добре, що ти поруч зі мною, мій улюблений. Я навіть і не підозрювала, як може змінитися світ, коли ти закохана. Я люблю тебе, мій бажаний, і готова повторити про це тисячу разів поспіль. Ти – мій ідеал, моя мрія, мій принц з казки, бо зустріч з тобою зробила моє життя казкової. Дай Бог тобі удачі, радості і благополуччя. Я впевнена, що наше щастя буде нескінченним, тому що наша любов найсильніша.

Твої очі найглибші, мені подобаються вони все більше і більше.

Ти даєш більшу моє бажання. Ти мій.

Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що у мене є ти, мій улюблений. Ти хлопець моєї мрії, мій ідеал. Тільки з тобою я відчуваюсебе найщасливішою, тільки ти робиш моє життя яскравим та різноманітним. Ти подарував мені крила від щастя. Люблю тебе, і хочу завжди бути з тобою, мій єдиний, милий і бажаний. Кожна хвилина, проведена з тобою – для мене нагорода. Будь завжди таким красивим, сильним, уважним і ніжним. Нехай щастить тобі у всьому, завжди, нехай життя твоє буде, як в казці.

Є люди, з якими не хочеться розлучатися навіть на мить. Вони як наркотик: чим більше їх дізнаєшся, тим менше шансів про них забути. Таких людей хочеться осягати, в них хочеться розчинятися. Вони полонять серця, і захоплюють розум. Таких людей мало, але все ж вони є. Для мене така людина ти

Ти дуже милий і чарівний!

Я з радістю підкоряюся твоєму верховенства, тому що не відчуваю себе приниженою. Воно спонукає мене намагатися бути кращою дружиною для такого чоловіка.

Ти мій чарівний світ, наповнений до самого краю!

Мені дуже приємно проводити з тобою час. Коли я з тобою – я не помічаю, як воно пролітає.

Ти самий надійний і вірний чоловік на Землі.

В небі немає недоліків – ти ідеальний.

Є чоловіки, з якими ми живемо. Є чоловіки, заради яких ми живемо. А є ті чоловіки, опинившись поруч з якими, ми розуміємо, що починаємо жити по-справжньому …

Ти такий надійний – мені з тобою дуже добре.

Компліменти чоловіку до сліз

Компліменти чоловіку своїми словами

Ти прикрасив моє життя найяскравішими фарбами і навіть не знаю тепер, як жити в колишньої сірості!

Я так довго тебе чекала, що здається постаріла трохи. Не залишай мене більше.

Ти моя доля. Немає нічого кращого, ніж думати про тебе, згадувати тебе. Мені подобається твоя посмішка, твої яскраві, великі очі – вони краще за всіх. Твої обійми досконалі – вони зігрівають і заспокоюють в скрутну хвилину.

У моїй пам’яті назавжди залишаться миті нашої першої зустрічі, першого поцілунку, визнання в любові.

Я так хочу обійняти тебе, що, здається, готова пішки йти до тебе вночі в дощ.

Хороший чоловіки роблять жінку щасливою, а погані – сильною. Як добре, що я ЩАСЛИВА жінка!

Ні, ти не наслідуємо в ліжку. З тобою дуже добре.

Щастя – це коли поруч з тобою наймиліший, найнадійніший, найсильніша людина, в якому ти впевнений на сто відсотків. Такий у мене ти, мій найкращий хлопець на землі. Ти моя доля, моя друга половинка. Я люблю тебе найщирішої, найніжнішою любов’ю. Ти мій ідеал, мрія всього мого життя. Дай Бог тобі удачі, радості у всьому, і всього самого найкращого. Нехай моя любов буде завжди надійним оберегом для тебе. Успіхів тобі у всіх починаннях. Будь завжди в прекрасному настрої, адже тобі так іде посмішка.

Спілкування з тобою хочеться смакувати, як дорогий коньяк багаторічної витримки!

Тільки бажання зустріти тебе смачною вечерею не дало померти мені з нудьги і туги!

На тебе, коханий, повинні все рівнятися! Чим би мені такимз тобою зайнятися?)

Ніжність – найкращий доказ кохання, ніж найпалкіші клятви (Марлен Дітріх)

Життя з тобою наповнена любов’ю, щастям і романтикою, як в казці тисяча і одна ніч.

Лише одна думка про тебе мене так сильно зігріває.

Твої обійми такі приємні, я таю в них, як шоколадне морозиво.

Ти вмієш мене розуміти як ніхто інший.

Ти мій феєрверк яскравих емоцій і незабутніх відчуттів!

Ти самий галантний чоловік, якого я коли-небудь знала.

Ти сміливий і відважний, веселий і добрий, красивий і розумний, цікавий і різносторонній, цілеспрямований і рішучий, чарівний і чарівний. В твоїх очах горить іскра запалу, в твоїй посмішці є своя загадка, яку хочеться розгадати. Ти хороший собою у всіх сенсах цього слова і при цьому ще й скромний.

Я думала, що в музеї все будуть дивитися на стародавні скульптури прекрасних чоловіків, але я помилялася. Тут тільки один прекрасний чоловік, який привертає загальну увагу. Навіть статуї дивляться на тебе.

Компліменти чоловіку у прозі

Компліменти чоловіку українською мовою

Від твого м’язистого вигляду можна збожеволіти!

Я така щаслива, що мені вдалося зустріти такого чоловіка, як ти – мужнього і з добрим серцем.

Мені неймовірно пощастило в стосунках з тобою. Твоя цілеспрямованість – відмінний приклад для мене досягати успіху.

Ти як сонце в дощовий день – приємний і освіжаючий.

Скажу тобі прямо: ти – цікавий, розумний, добрий, сміливий, важливий і відважний хлопець, я думаю, тобі підкориться будь-яка вершина, я знаю – перед тобою відкриється будь-які двері, тому що ти сильний, в собі впевнений, цілеспрямований, наполегливий, хоробрий і просто чарівний.

Так, це та сама любов з першого погляду … взаємна, велика, що зводить з розуму, справжня, глибока, як морське дно … вона з’явилася в моєму житті як веселка після довгого проливного дощу … Яскрава, красива, що приносить здивування і безмірну радість.

До зустрічі з тобою мені здавалося, що справжніх, сильних, впевнених в собі чоловіків не залишилося, але ти мене повністю в цьому переконав і показав, що жінка повинна бути слабкою і беззахисною. Ти навчив мене довіряти тобі, твій вибір і вирішення і я дуже за це вдячна

Коли ти дивишся на мене так – я відчуваю, як усередині все розквітає. Я починаю відчувати себе справжньою жінкою поруч з тобою.

У тебе є талант, який дозволяє найбільш нецікаве заняття перетворити в захоплюючий захід.

Ти найбажаніший!

Коханий, ти даруєш мені любов і щастя, тепло, ласку і надію. Мені дуже пощастило в житті з тобою, ти – справжній чоловік, про який можна тільки мріяти. З тобою я відчуваю себе легко і затишно. Дозволь подарувати тобі найтепліші, найкрасивіші компліменти. Твоя любов мені зігріває серце, тільки при одному твоє ніжному погляді, я таю. Нехай щастить тобі у всьому, завжди, нехай тільки приємні миті відвідують твоє життя. Ти гідний тільки восхищенья. Нехай птах щастя летить за тобою.

Коханий, ти самий кращий на планеті. Я так вдячна долі, що вона подарувала мені тебе. Це найкращий подарунок у моєму житті. Я люблю твій приємний голос, твої променисті очі, твій веселий сміх. Мені з тобою цікаво розмовляти на будь-які теми. Ти даруєш мені любов, щастя і надію. Адже ти справжнісінький чоловік, з яким мені так пощастило. Я люблю тебе, і моєї любові немає меж. Я люблю тебе, дихаю тобою і обожнюю тебе, мій єдиний. Я обіцяю, що моя любов зробить тебе найщасливішим на світі.

Радість моя! Ти краще будь-яких ліків знімаєш мою втому і головний біль!

Твої руки я відчуваю на своєму тілі до сих пір …

Мені здається, навряд чи існує ще десь хлопець, так добре розуміє мене з півслова.

Момент, коли я вийшла за тебе заміж був самим доленосним, тоді я вирішила зв’язати свою долю з найкращим чоловіком на світі, і за весь час спільного проживання я ні на мить не сумнівалася в цьому виборі.

Як тобі завжди вдається зробити мені несподівані приємні сюрпризи?

Я від щастя на сьомому небі, адже поруч зі мною ти, мій єдиний, бажаний, і найулюбленіший хлопець. Мені так приємно бути твоєю дівчиною, я іноді заздрю ​​навіть сама собі. Ти хлопець, про який я мріяла все життя, ти моя друга половинка. Кожна хвилина, проведена з тобою – найбільша нагорода для мене. З тобою мені завжди цікаво, надійно і весело. Я буду все робити для того, щоб зробити тебе найщасливішою людиною. Щасти тобі завжди, любимо. Нехай всі твої мрії перетворяться в реальність.

Ти такий уважний!

Ти зайнятий? А я точно знаю, що всі мої думки зайняті тобою.

Зробити комплімент чоловіку

Зробити комплімент чоловіку українською мовою

Твої руки тягнуть мене як магніт!

За тобою я як за кам’яною стіною!

У мене є один секрет. Боюся його розповідати. Його сенс у тому, що без тебе, мені напевно, і не жити.

Милий! Незбагненним чином в тобі поєднуються сильний характер і ніжна дбайливість, гострий розум і дивовижна веселість, здатність досягати задуманого і залишатися доброю людиною з чистою душею! Обожнюю тебе, чудовий обранець мого серця!

Я мрію стати твоїм дзеркалом, щоб завжди відображати твою мудрість, наполегливість у досягненні поставлених цілей і наполегливість.

кожен твійвчинок – вчинок справжнього чоловіка.

З тобою мені так добре і легко, так спокійно і надійно, від твоєї посмішки яскравіше світить сонце, від приємних слів – дзвінкіше співають птахи, перед твоєю впевненістю зникають хмари проблем і тіні сумнівів, ти все можеш, розумієш і вмієш, ти – найкращий , залишайся таким завжди, мій коханий!

Я хочу тебе прямо зараз. Я ледве стримую себе від того, щоб не накинутися на тебе, зриваючи одяг.

Найгарячіший чоловік!

Я хочу, щоб наші діти були схожі на тебе. Ти будеш кращим батьком.

Як добре обіймати тебе, говорити з тобою і радіти просто тому, що ти поруч.

Ти – моя друга половинка, мій найкращий, добрий хлопець на всій планеті. Тільки поряд з тобою, я відчуваю себе, як за кам’яною стіною. Ти такий надійний і чуйний. Я просто не уявляю, як я раніше могла жити без мене. Я називаю тебе коханим, найкрасивішим і самим добрим, тільки з тобою мені все під силу, тільки з тобою я буду щаслива, я в цьому впевнена на сто відсотків. Нехай посміхається тобі сонечко, нехай спокійно і легко тече життя, хай з тобою залишається тільки хороше, а все погане йде назавжди.

Ти самий працьовитий чоловік, якого я коли-небудь знала.

Добродію! Ви відважний завойовник! Безстрашно і цілком завоювали мою увагу!

Мене захоплює, як у тебе виходить (якесь вміння чоловіки).

Коханий, ти викликаєш у мене посмішку і сміх, навіть коли мені сумно. У тебе дуже гарне почуття гумору і оптимізм, якого вистачить на двох.

Ти дуже упереджений людина. На тебе хочеться дивитися.

Ніщо так не змушує мене сумувати, як твій годинник, проведені на роботі!

Моє життя стала набагато краще, осмислено, надійніше, після того, як в ній з’явився ти.

Не дивитися на вас можливо, а припинити думати про вас – немає. Ваша неймовірна красивість і зухвала мужність не бажають залишати мої думки …

Компліменти чоловіку своїми словами

Зробити комплімент чоловіку своїми словами

У світі багато радощів і задоволень, але справжнє щастя приходить лише з такими, як ти!

Я зустрічала привабливих чоловіків, але таких красенів, як ти, ніколи!

У моїх мріях я вже зустрічаю тебе радісними обіймами.

Жодна людина, що живе на цій планеті, ніколи не розумів мене так, як це вдається тобі.

Сьогодні, чоловік, я глянула на вас з абсолютно іншого боку! І тут ви не наслідуємо!) Як не кинь оком – ідеал!

Чи не любити тебе НЕМОЖЛИВО, а ось жити без тебе – дуже складно!

Я не буду ходити навколо, та навколо, скажу одне – ти мій герой!

Твоє досконалість мене лякає) Зізнайся, у тебе є хоч один недолік?

У цьому повідомленні я надіслала тебе сотню своїх поцілунків, зможеш їх прийняти?

Як завжди, ти затьмарив всіх інших.

Тобі можна довіритися у всьому. З тобою хоч на край світу!

Ти завжди можеш змусити мене посміхнутися, навіть коли мені сильно сумно.

Мені здається, що кожна твоя риса була ідеально промальована художником!

Я дуже вдячна вам за надану допомогу і підтримку! Ви змогли зробити неможливе. У вас саме добре серце і відкрита, щира душа.

Ти мене заводиш!

Я тобою постійно захоплююся!

Я знаю, на кого ти схожий! На каву – такий же міцний, пахне і довго не даєш мені заснути)

Мені не вистачає твоїх рук, які пестять мене. Мені не вистачає твоїх очей, які обожнюють мене. Мені не вистачає твого тіла, від якого виходить тепло. Мені не вистачає твого серця, яке любить мене. Мені не вистачає тебе!

Щастя – це коли ти поруч!

З тобою сірість днів не відчутна.Коли ти поруч, в моїй душі завжди світить тепле сонце.