ФОРУМ о праздниках

ФОРУМ о праздниках



Поиск   Участники   Регистрация   Вход
Сегодня: 12.06.2026 - 04:10:45
Страницы:  1  

СообщениеАвтор

Мене цікавить питання гігієни після того, як вже стоять коронки на штифтах, чи треба купувати якісь спеціальні прилади типу іригаторів, чи звичайної щітки достатньо?




DanilaBOGROV

гость


Статистика:
Сообщений: 29
Регистрация: 13.07.2006
20.04.26 - 12:41:05 Сообщение # 1
RE:

Іригатор — це мастхев для кожного, у кого є будь-які конструкції в роті, він вимиває наліт там, де щітка безсила, особливо навколо шийки імпланта, щоб не було запалення ясен.




Kogesia

гость


Статистика:
Сообщений: 153
Регистрация: 02.12.2010
20.04.26 - 12:58:51 Сообщение # 2
RE:

Підтримую на всі сто, без іригатора важко підтримувати ідеальну чистоту, а це запорука того, що конструкція простоїть довго, я свою програму догляду підібрав після вивчення інформації на https://sdental.com.ua/service/dental-implantation, там є гарні поради щодо довговічності.




Gonarata

гость


Статистика:
Сообщений: 577
Регистрация: 22.04.2012
20.04.26 - 13:15:41 Сообщение # 3
RE:
19.11.13. 22.00.Украина. Амании Сулавеси,Бонсай, Людвигия перуанская.. : Предыдущая тема
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Участники

Made possible by: SMF 3.14.7