Мене цікавить питання гігієни після того, як вже стоять коронки на штифтах, чи треба купувати якісь спеціальні прилади типу іригаторів, чи звичайної щітки достатньо?
Іригатор — це мастхев для кожного, у кого є будь-які конструкції в роті, він вимиває наліт там, де щітка безсила, особливо навколо шийки імпланта, щоб не було запалення ясен.
Підтримую на всі сто, без іригатора важко підтримувати ідеальну чистоту, а це запорука того, що конструкція простоїть довго, я свою програму догляду підібрав після вивчення інформації на https://sdental.com.ua/service/dental-implantation, там є гарні поради щодо довговічності.